Maciej Mikołajczyk bohaterem spotkania z cyklu „Człowiek z pasją” w SP2 Łapy

Zaproszenie Stowarzyszenia „Łapska Dwójka”, organizatora spotkań z cyklu „Człowiek z pasją”, przyjął aktor filmowy i teatralny, Maciej Mikołajczyk.

Dwa medale wywalczyły zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Narew” Łapy na Mistrzostwach Polski Juniorek w Judo.

Kilkanaście osób zdecydowało się przybyć na spotkanie z Dariuszem Strychalskim, naszym mistrzem biegania, ultra maratończykiem i jednocześnie skromnym chłopakiem z Łap.

IMG 001231 marca 2015 r. w ramach obchodów Święta Państwa Podziemnego odbyła się inauguracja wystawy Instytutu Pamięci Narodowej „Polska Walcząca- Fighting Poland”.

Łapy podpisały Akt Inauguracyjny Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Multimedialne Centrum Informacji w bibliotece SP1 będzie miało imię Zjednoczenia Polek na Emigracji w Wielkiej Brytanii.

podr logoPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na Wiosenne Targi Ogrodnicze - 18 i 19 kwietnia.

Srebrne koszykarki SP 1 Łapy 2015 rDziewczęta z SP 1 Łapy wywalczyły srebrne medale w Finae Igrzysk Energa Basket Cup i zostały wicemistrzyniami Podlasia.

Multimedialne Centrum Informacji w SP 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II w Łapach 25 marca gościło nauczycieli bibliotekarzy z naszego miasta i terenu gminy.

Wieczór "Finału Finałów" - rozgrywek  podsumowujących sportową rywalizację od października do marca, w grach zespołowych, trwał przeszło pięć godzin.