Łapy

Dziś jest:
niedziela, 10.03
6°C
poniedziałek, 11.03
0°C
wtorek, 12.03
-1°C
Imieniny:
Cypriana i Marcelego
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Z nieba do piekła, z piekła do nieba – grupowa rywalizacja w grupie B zakończona

2019-02-19 10:17
Opublikował: Administrator
W piątek rozegrano ostatnią kolejkę rozgrywek Profit Łapy Ligi Halowej Piłki Nożnej OKF 2018/2019. W grupie B mogło wydarzyć się bardzo wiele, i wiele się wydarzyło.

Liderzy grupy od dwóch kolejek, MKW 96, musieli zdobyć 1 punkt, żeby zapewnić sobie awans. Niestety nie udało im się to. Flachowcy, którzy z kolei musieli wygrać to spotkanie, zagrali znakomicie i zasłużenie pokonali MKW 96. Plan na spotkanie mieli prosty – przede wszystkim nie dać sobie strzelić gola i przeprowadzać szybkie ataki. Założenia taktyczne okazały się skuteczne. Flachowcy zdobyli 3 gole, po czym przed bramką postawili ścianę nie do przejścia. Znów są w fazie play-off naszych rozgrywek. Z piątego miejsca przed ostatnią kolejką awansowali na drugie, z kolei MKW 96 z pozycji lidera spadli na czwartą pozycję. Taka jest piłka…

O awans grali ze sobą Znicz Suraż i Aby Do Przerwy. Znicz musiał wygrać i liczyć na dobre wyniki innych meczów, Aby Do Przerwy urządzał remis. Mimo tego, chłopaki zagrali na zwycięstwo i to zwycięstwo odnieśli. Mimo prowadzenia Znicza na początku meczu, w późniejszej fazie spotkania, dominowali Łapianie, wygrywając 4:2.

Wyniki meczów ułożyły się niekorzystnie dla "Somsiadów", którzy już tylko dla przyjemności zagrali z ostatnią w tabeli Tiki Taką. Mecz przebiegł zgodnie z przewidywaniami i zakończył się wysokim, bo 6:0, zwycięstwem Somsiadów. Przez dwa kolejne piątkowe wieczory rywalizować o awans będą zawodnicy w grupie A. Zapraszamy w piątki od godziny 18:35 do hali ZSM w Łapach.

Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w rozgrywkach, tych, którzy odpadli, zapraszamy w lato do udziału w rozgrywkach na Orliku, a tym, którzy awansowali dalej, życzymy powodzenia w półfinałach! Za gościnność dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach.

Przechwytywanie.PNG

OKF Łapy

Podziel się

Najnowsze wiadomości