Łapy

Dziś jest:
niedziela, 10.03
6°C
poniedziałek, 11.03
0°C
wtorek, 12.03
-1°C
Imieniny:
Cypriana i Marcelego
Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!
Strona główna Aktualności

Dzień otwarty w LO

2019-02-22 14:37
Opublikował: Administrator
To był dzień pełen wrażeń. Mury naszej szkoły odwiedzili ósmoklasiści łapskich i okolicznych szkół podstawowych. Dzień otwarty to szczególny dzień, w którym szkoła może podzielić się z naszymi Gośćmi ważnymi informacjami dotyczącymi oferty edukacyjnej.

Dzisiejszy dzień był obfity w atrakcje, które cieszyły sie ogromnym zainteresowniem. Odbyło się wiele spotkań i warsztatów, między innymi: quiz z języka angielskiego, matematyka w przysłowiach i ciekawe interaktywne zadania matematyczne, zagadki młodego chemika, ciekawe doświadczenia fizyczne, quiz z języka niemieckiego na komórkach, oryginalne warsztaty teatralne z impro czyli ćwiczenia technik improwizacji scenicznej, warsztaty kreatywnego biologicznego pisania, Virtuall tee - koszulka interaktywna. 

Szanownym Gościom serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. 

Ogromne podziękowania młodzieży wszystkich klas, a także nauczycielom, którzy swoją pracą przyczynili się do tego, że ten dzień był wyjątkowy i pełen pozytywnych emocji. 

Drodzy Ósmoklasiści, dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy Was do uczestnictwa w codziennych zajęciach szkolnych.  Będziecie zawsze mile widziani.

Galeria zdjęć: tutaj

Źródło: http://lo-lapy.superszkolna.pl

Podziel się

Najnowsze wiadomości