1,8 mln zł dodatkowej dotacji na budowę sal gimnastycznych

IMG 4686Gmina Łapy zyskała dodatkowe wsparcie na budowane już sale gimnastyczne przy Zespole Szkół w Łapach (Osse) oraz przy Szkole Podstawowej w Uhowie. Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał na ten dotację w wysokości 1,8 mln zł z środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

Inwestycje drogowe 2015-2018

Podczas posiedzenia Komisji Finansowo-Gospodarczej w poniedziałek 16 marca 2015 r. Burmistrz Łap Urszula Jabłońska przedstawiła pod obrady zestawienie inwestycji drogowych przeznaczonych do budowy lub remontu, które zgłoszone zostały przez mieszkańców, radnych, a także wynikają z przeglądu technicznego.

Czytaj więcej...

Nowa droga już dostępna

IMG 0090Można już korzystać z nowo wybudowanej drogi w południowej części Łap. Trasa, łącząca ul. Długą z ul. Żwirki i Wigury, została wczoraj udostępniona dla ruchu. Droga zapewnia dostępność do terenów inwestycyjnych, a przy tym usprawnia przejazd w tym rejonie miasta.

Czytaj więcej...

Prace przy uzbrojeniu podstrefy zakończyły się

DSCF0349

Zakończyły się prace związane z realizacją projektu „Uzbrojenie terenów inwestycyjnych na potrzeby utworzenia Podstrefy Łapy TSSE na obszarze Łapy-Szołajdy, Łapy-Dębowina i Łapy Łynki” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007 – 2013.

Czytaj więcej...

Budowa sal sportowych przy szkołach w Uhowie i Łapach

zs miniTrwa budowa sal sportowych przy Szkole Podstawowej w Uhowie i Zespole Szkół w Łapach. Obie placówki dotychczas nie posiadały pełnowymiarowych sal gimnastycznych, stąd też budowane obiekty pozwolą na stworzenie warunków odpowiednich do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego i sprzyjających rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej...