Harmonogram odbioru odpadów segregowanych

Urząd Miejski w Łapach przedstawia harmonogram odbioru segregowanych odpadów komunalnych, obowiązujący na terenie Miasta i Gminy Łapy w styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2015 r.

Jednocześnie przypominamy, iż w domach jednorodzinnych odpady komunalne zmieszane są odbierane raz na dwa tygodnie, a w przypadku osób deklarujących segregację odpadów dodatkowo raz w miesiącu odbierane są odpady segregowane w workach.

Harmonogram odbioru zmieszanych odpadów komunalnych jest dostępny w zakładace "Rewolucja śmieciowa".

----->> "Rewolucja śmieciowa"

 


UWAGA: 

Za dzień 06.01.2015 r. odbiór odpadów segregowanych odbędzie się w dniu:

- 05.01.2015 r. ulice: Mostowa, Rzemieślnicza, Czeladnicza, Płonkowska, Mokra, Szkolna;
- 07.01.2015 r. ulice: Bagno, Sikorskiego, Głucha, Ogrodowa, Stwosza, Wygwizdowo, Żabia;

Za dzień 06.04.2015 r. odbiór segregowanych odpadów odbędzie się w dniu 07.04.2015 r.


 

HARMONOGRAM ODBIORU
SEGREGOWANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH

Sołectwa Gminy Łapy

 

Bokiny - środy – 7 styczeń, 4 luty, 4 marzec, 1 kwiecień;

Daniłowo-Duże - piątki – 30 styczeń, 27 luty, 27 marzec, 24 kwiecień;

Daniłowo-Małe - piątki – 30 styczeń, 27 luty, 27 marzec, 24 kwiecień;

Gąsówka-Oleksin - piątki – 30 styczeń, 27 luty, 27 marzec, 24 kwiecień;

Gąsówka-Osse - poniedziałki – 5 styczeń, 2 luty, 2 marzec, 30 marzec;

Gąsówka-Skwarki - czwartki – 8 styczeń, 5 luty, 5 marzec, 2 kwiecień;

Gąsówka-Somachy - czwartki – 8 styczeń, 5 luty, 5 marzec, 2 kwiecień;

Gąsówka Stara - piątki – 30 styczeń, 27 luty, 27 marzec, 24 kwiecień;

Gąsówka Stara Kolonia - piątki – 9 styczeń, 6 luty, 6 marzec, 3 kwiecień;

Łapy-Dębowina - wtorki – 27 styczeń, 24 luty, 24 marzec, 21 kwiecień;

Łapy-Kołpaki - czwartki – 8 styczeń, 5 luty, 5 marzec, 2 kwiecień;

Łapy-Korczaki - piątki – 30 styczeń, 27 luty, 27 marzec, 24 kwiecień;

Łapy-Łynki - czwartki – 8 styczeń, 5 luty, 5 marzec, 2 kwiecień;

Łapy-Pluśniaki - piątki – 30 styczeń, 27 luty, 27 marzec, 24 kwiecień;

Łapy-Szołajdy - wtorki – 27 styczeń, 24 luty, 24 marzec, 21 kwiecień;

Łupianka Nowa - środy – 7 styczeń, 4 luty, 4 marzec, 1 kwiecień;

Łupianka Stara - środy – 7 styczeń, 4 luty, 4 marzec, 1 kwiecień;

Płonka Kościelna - poniedziałki – 12 styczeń, 9 luty, 9 marzec, 7 kwiecień;

Płonka-Kozły - czwartki – 8 styczeń, 5 luty, 5 marzec, 2 kwiecień;

Płonka-Matyski - czwartki – 8 styczeń, 5 luty, 5 marzec, 2 kwiecień;

Płonka-Strumianka - czwartki – 8 styczeń, 5 luty, 5 marzec, 2 kwiecień;

Roszki-Włodki - środy – 7 styczeń, 4 luty, 4 marzec, 1 kwiecień;

Roszki-Wodźki - środy – 7 styczeń, 4 luty, 4 marzec, 1 kwiecień;

Uhowo:
- ulice: Białostocka, Borowska, Cicha, Cmentarna, Leśna, Polna, Spokojna, Surażska, Szkolna - środy – 28 styczeń, 25 luty, 25 marzec, 22 kwiecień;
- ulice: 1-szego Maja, Kolejowa, Kościelna, Mickiewicza, Przechodnia, Rzeczna, Sportowa, Strażacka - czwartki – 29 styczeń, 26 luty, 26 marzec, 23 kwiecień;

Wólka Waniewska - środy – 7 styczeń, 4 luty, 4 marzec, 1 kwiecień.

 

Ulice w Łapach

 

A

Armii Krajowej - środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;

Asnyka -  piątki – 9 styczeń, 6 luty, 6 marzec, 3 kwiecień;

B

Bagińskiego - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Bagno - wtorki - 7 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;
Barwikowska - czwartki – 15 styczeń, 12 luty, 12 marzec, 9 kwiecień;
Bociania - czwartki – 22 styczeń, 19 luty, 19 marzec, 16 kwiecień;
Bociańska - czwartki – 22 styczeń, 19 luty, 19 marzec, 16 kwiecień;
Boczna czwartki – 15 styczeń, 12 luty, 12 marzec, 9 kwiecień;
Boh. Westerplatte - poniedziałki – 19 styczeń, 16 luty, 16 marzec, 13 kwiecień;
Brańska środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;
Bukowa - piątki – 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;

 

C

 

Chabrowa - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;
Chełmońskiego - wtorki – 
13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;
Cicha - poniedziałki – 26 styczeń, 23 luty, 23 marzec, 20 kwiecień;

Cmentarna – poniedziałki – 26 styczeń, 23 luty, 23 marzec, 20 kwiecień;
Cybisa - poniedziałki – 5 styczeń, 2 luty, 2 marzec, 30 marzec;
Cygańskiego - wtorki – 20 styczeń, 17 luty, 17 marzec, 14 kwiecień;

Czeladnicza – wtorki - 5 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;
Czerwonego Krzyża - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;

D

Daliowa - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;
Dębowa – piątki - 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;
Długa - poniedziałki – 26 styczeń, 23 luty, 23 marzec, 20 kwiecień;
Dolna - poniedziałki – 19 styczeń, 16 luty, 16 marzec, 13 kwiecień;
Dunikowskiego - wtorki – 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;

F

Fałata - wtorki - 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;

G

Geodetów - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;

Gęsia - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;
Gierymskiego - wtorki – 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;
Gliniana - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;
Główna - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;
Głucha - 
wtorki - 7 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;
Goździkowska -  poniedziałki – 12 styczeń, 9 luty, 9 marzec, 7 kwiecień;
Górna - poniedziałki – 19 styczeń, 16 luty, 16 marzec, 13 kwiecień;
Grabowa - piątki – 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;
Graniczna - czwartki – 22 styczeń, 19 luty, 19 marzec, 16 kwiecień;
Grottgera -  wtorki – 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;
Grzybowa - czwartki – 22 styczeń, 19 luty, 19 marzec, 16 kwiecień;

H

Handlowa - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;
Harcerska - środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;
Hiacyntowa - 
środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;

Huzara - środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;

J

Jaskółcza – piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Jasna - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Jastrzębia - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Jaśminowa - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;
Jaworowa – piątki - 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;
Jesionowa - piątki – 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;

K

Kasprzaka - czwartki – 22 styczeń, 19 luty, 19 marzec, 16 kwiecień;
Klonowa - piątki – 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;
Kłosowa – wtorki - 20 styczeń, 17 luty, 17 marzec, 14 kwiecień;
Kolejowa - piątki – 9 styczeń, 6 luty, 6 marzec, 3 kwiecień;

UWAGA: odpady z osiedla ”domów kolejowych” zostaną odebrane w dniach:

poniedziałki – 19 styczeń, 16 luty, 16 marzec, 13 kwiecień;

Konopnickiej - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Konwaliowa - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;
Kopernika - środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;

Korczaka - wtorki – 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;
Kossaka – wtorki - 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;
Kościelna - piątki – 9 styczeń, 6 luty, 6 marzec, 3 kwiecień;
Krańcowa - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;
Kraszewskiego - czwartki – 15 styczeń, 12 luty, 12 marzec, 9 kwiecień;
Krucza -  piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Krzywa - poniedziałki – 19 styczeń, 16 luty, 16 marzec, 13 kwiecień;

L

Lenartowicza - piątki – 9 styczeń, 6 luty, 6 marzec, 3 kwiecień;
Leśna - piątki – 9 styczeń, 6 luty, 6 marzec, 3 kwiecień;
Leśnikowska - poniedziałki – 19 styczeń, 16 luty, 16 marzec, 13 kwiecień;

Letnia - piątki – 9 styczeń, 6 luty, 6 marzec, 3 kwiecień;
11-go Listopada - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;

Łanowa - czwartki – 15 styczeń, 12 luty, 12 marzec, 9 kwiecień;
Łąkowa – wtorki - 20 styczeń, 17 luty, 17 marzec, 14 kwiecień;

M

Maczka - wtorki – 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;
3-go Maja - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Makowa - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;
Makowskiego – wtorki - 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;
Malczewskiego - wtorki – 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;
Mała - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Matejki - piątki – 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;
Michałowskiego – wtorki - 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;
Mokra - wtorki - 5 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;
Mostowa - wtorki - 5 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;

N

Nadnarwiańska - czwartki – 22 styczeń, 19 luty, 19 marzec, 16 kwiecień;
Nikifora – wtorki - 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;
Nilskiego-Łapińskiego - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Nowa – piątki - 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;
Nowowiejska - czwartki – 22 styczeń, 19 luty, 19 marzec, 16 kwiecień;
Nowy Rynek – piątki - 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;

O

Odległa - czwartki – 15 styczeń, 12 luty, 12 marzec, 9 kwiecień;
Ogrodowa - wtorki - 7 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;
Okopowa - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Orzeszkowej - czwartki – 15 styczeń, 12 luty, 12 marzec, 9 kwiecień;
Osiedlowa - wtorki – 20 styczeń, 17 luty, 17 marzec, 14 kwiecień;

P

Pankiewicza - wtorki – 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;
Parafialna - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Parkowa - wtorki – 20 styczeń, 17 luty, 17 marzec, 14 kwiecień;
Piaskowa – piątki - 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;
Piękna - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Piłsudskiego - czwartki – 15 styczeń, 12 luty, 12 marzec, 9 kwiecień;
Piwna - środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;
Plac Niepodległości - czwartki – 15 styczeń, 12 luty, 12 marzec, 9 kwiecień;
Płonkowska - wtorki - 5 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;
Polna - poniedziałki – 12 styczeń, 9 luty, 9 marzec, 7 kwiecień;
Południowa - środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;
Północna – wtorki - 20 styczeń, 17 luty, 17 marzec, 14 kwiecień;
Prusa - poniedziałki – 26 styczeń, 23 luty, 23 marzec, 20 kwiecień;
Przechodnia - środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;
Puchalskiego - wtorki – 20 styczeń, 17 luty, 17 marzec, 14 kwiecień;

R

Różana - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;
Rzemieślnicza - wtorki - 5 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;

S

Siedleckiego – wtorki - 20 styczeń, 17 luty, 17 marzec, 14 kwiecień;

Sienkiewicza - czwartki – 22 styczeń, 19 luty, 19 marzec, 16 kwiecień;
Sikorskiego - wtorki - 7 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;
Sławińskiego - poniedziałki – 5 styczeń, 2 luty, 2 marzec, 30 marzec;

Słoneczna - poniedziałki – 26 styczeń, 23 luty, 23 marzec, 20 kwiecień;

Słowackiego - czwartki – 15 styczeń, 12 luty, 12 marzec, 9 kwiecień;
Sokołowska - piątki – 9 styczeń, 6 luty, 6 marzec, 3 kwiecień;
Sosnowa -  piątki – 9 styczeń, 6 luty, 6 marzec, 3 kwiecień;
Spokojna - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;

Spółdzielcza - poniedziałki – 19 styczeń, 16 luty, 16 marzec, 13 kwiecień;

Stalowa - poniedziałki – 26 styczeń, 23 luty, 23 marzec, 20 kwiecień;
Stokrotkowa - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;
Strażacka - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;

Stwosza - wtorki - 7 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;
Surażska (Gąs. St. Kol.) - piątki – 9 styczeń, 6 luty, 6 marzec, 3 kwiecień;
Szkolna - wtorki - 5 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;

Szpitalna - środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;
Szwarce - poniedziałki – 26 styczeń, 23 luty, 23 marzec, 20 kwiecień;

Ś

Śliska - środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;
Średnia - środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;
Świerkowa – piątki - 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;

T

Tęczowa - poniedziałki – 26 styczeń, 23 luty, 23 marzec, 20 kwiecień;
Topolowa - piątki – 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;
Tuwima – piątki - 16 styczeń, 13 luty, 13 marzec, 10 kwiecień;

W

Warszawska - piątki – 9 styczeń, 6 luty, 6 marzec, 3 kwiecień;
UWAGA: odpady z osiedla ”domów kolejowych” zostaną odebrane w dniach:
poniedziałki – 19 styczeń, 16 luty, 16 marzec, 13 kwiecień;

Wąska - środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;
Witosa - piątki – 9 styczeń, 6 luty, 6 marzec, 3 kwiecień;
Wodociągowa - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Wodzickiego - wtorki – 20 styczeń, 17 luty, 17 marzec, 14 kwiecień;
Wronia - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Wyczółkowskiego - wtorki – 13 styczeń, 10 luty, 10 marzec, 7 kwiecień;
Wygwizdowo - wtorki - 7 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;
Wyspiańskiego - poniedziałki – 5 styczeń, 2 luty, 2 marzec, 30 marzec;
Kard. Wyszyńskiego - poniedziałki – 5 styczeń, 2 luty, 2 marzec, 30 marzec;

Z

Zachodnia – wtorki - 20 styczeń, 17 luty, 17 marzec, 14 kwiecień;
Zdrojowa - środy – 14 styczeń, 11 luty, 11 marzec, 8 kwiecień;

Ż

Żabia - wtorki - 7 styczeń, 3 luty, 3 marzec, 31 marzec;
Żniwna - czwartki – 15 styczeń, 12 luty, 12 marzec, 9 kwiecień;
Żurawia - piątki – 23 styczeń, 20 luty, 20 marzec, 17 kwiecień;
Żwirki i Wigury - środy – 21 styczeń, 18 luty, 18 marzec, 15 kwiecień;
Żytnia - wtorki – 20 styczeń, 17 luty, 17 marzec, 14 kwiecień;

UWAGA: 

Za dzień 06.01.2015 r. odbiór odpadów segregowanych odbędzie się w dniu:

- 05.01.2015 r. ulice: Mostowa, Rzemieślnicza, Czeladnicza, Płonkowska, Mokra, Szkolna;
- 07.01.2015 r. ulice: Bagno, Sikorskiego, Głucha, Ogrodowa, Stwosza, Wygwizdowo, Żabia;

Za dzień 06.04.2015 r. odbiór segregowanych odpadów odbędzie się w dniu 07.04.2015 r.