Harmonogram odbioru odpadów zmieszanych

Urząd Miejski w Łapach przedstawia harmonogram odbioru zmieszanych odpadów komunalnych z nieruchomości o zabudowie jednorodzinnej, zlokalizowanych przy poszczególnych ulicach miasta i w sołectwach gminy.

Harmonogram obowiązuje od stycznia 2015.

 

Przypominamy, iż w domach jednorodzinnych odpady komunalne zmieszane są odbierane raz na dwa tygodnie, a w przypadku osób deklarujących segregację odpadów dodatkowo raz w miesiącu odbierane są odpady segregowane w workach.

 

----->> "Rewolucja śmieciowa"

 

HARMONOGRAM ODBIORU 
ZMIESZANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH

 

Sołectwa Gminy Łapy

 

Bokiny - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Daniłowo-Duże - piątki – 9 i 23 styczeń, 6 i 20 luty, 6 i 20 marzec, 3 i 17 kwiecień;

Daniłowo-Małe - piątki – 9 i 23 styczeń, 6 i 20 luty, 6 i 20 marzec, 3 i 17 kwiecień;

Gąsówka-Oleksin - piątki – 9 i 23 styczeń, 6 i 20 luty, 6 i 20 marzec, 3 i 17 kwiecień;

Gąsówka-Osse - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Gąsówka-Skwarki - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Gąsówka-Somachy - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Gąsówka Stara -  piątki – 9 i 23 styczeń, 6 i 20 luty, 6 i 20 marzec, 3 i 17 kwiecień;

Gąsówka Stara Kolonia - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Łapy-Dębowina - czwartki – 8 i 22 styczeń, 5 i 19 luty, 5 i 19 marzec, 2, 16 i 30 kwiecień;

Łapy-Kołpaki - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Łapy-Korczaki - piątki – 9 i 23 styczeń, 6 i 20 luty, 6 i 20 marzec, 3 i 17 kwiecień;

Łapy-Łynki - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Łapy-Pluśniaki - piątki – 9 i 23 styczeń, 6 i 20 luty, 6 i 20 marzec, 3 i 17 kwiecień;

Łapy-Szołajdy - czwartki – 8 i 22 styczeń, 5 i 19 luty, 5 i 19 marzec, 2, 16 i 30 kwiecień;

Łupianka Nowa - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Łupianka Stara - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Płonka Kościelna - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Płonka-Kozły - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Płonka-Matyski - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Płonka-Strumianka - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Roszki-Włodki - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Roszki-Wodźki - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Uhowo:
- ulice: 1-go Maja, Borowska, Cmentarna, Kolejowa, Mickiewicza, Polna, Przechodnia, Rzeczna, Spokojna, Strażacka - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

- ulice: Białostocka, Cicha, Kościelna, Leśna, Sportowa, Surażska, Szkolna - czwartki – 8 i 22 styczeń, 5 i 19 luty, 5 i 19 marzec, 2, 16 i 30 kwiecień;

Wólka Waniewska - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień.

 

Ulice w Łapach 

 

A

Asnyka – poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień.

B

Ks. Bagińskiego - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

Bagno - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Barwikowska - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Bociania - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Bociańska - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Boczna - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Boh. Westerplatte - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Bukowa - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień.

C

Chabrowa - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Chełmońskiego - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Cicha - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Cmentarna – poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Cybisa - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Cygańskiego - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Czeladnicza - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Czerwonego Krzyża - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień.

D

Daliowa - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Dębowa - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Długa - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Dolna - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Dunikowskiego - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień.

F

Fałata - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień.

G

Geodetów - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Gęsia - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Gierymskiego - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Gliniana - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Główna - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Głucha - środy – środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Goździkowska - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Górna - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Grabowa - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Graniczna - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Grottgera - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Grzybowa - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień.

H

Handlowa - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Harcerska - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Hiacyntowa - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Huzara – piątki – 9 i 23 styczeń, 6 i 20 luty, 6 i 20 marzec, 3 i 17 kwiecień.

J

Jaskółcza - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

Jasna - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Jastrzębia - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

Jaśminowa - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Jaworowa - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Jesionowa - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień.

K

Kasprzaka - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

Klonowa - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Kłosowa - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Kolejowa - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Konopnickiej - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

Konwaliowa - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Korczaka - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Kossaka - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Kościelna - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Krańcowa - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Kraszewskiego - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Krucza - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Krzywa - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień.

L

Lenartowicza - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Leśna - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Leśnikowska - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Letnia - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień.

Ł

Łanowa - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Łąkowa - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień.

M

Maczka - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

3-go Maja - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

Makowa - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Makowskiego - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Malczewskiego - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Mała - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Matejki - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Michałowskiego - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Mokra - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Mostowa - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień.

N

Nadnarwiańska - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

Nikifora - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Nilskiego-Łapińskiego - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

Nowa - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Nowowiejska – środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

Nowy Rynek – wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień.

O

Odległa - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Ogrodowa - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Okopowa - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Orzeszkowej - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Osiedlowa - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień.

P

Pankiewicza - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Parafialna - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Parkowa - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Piaskowa - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Piękna - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Piłsudskiego - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Piwna - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Plac Niepodległości - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Płonkowska - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Polna - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Południowa - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Północna - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Prusa - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

Przechodnia - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Puchalskiego - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień.

R

Różana - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Rzemieślnicza - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień.

S

Siedleckiego - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Sienkiewicza - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

Sikorskiego - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Sławińskiego - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Słoneczna - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Słowackiego - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Sokołowska - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Sosnowa - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Spokojna - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Spółdzielcza - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Stalowa - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Stokrotkowa - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Strażacka - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Stwosza - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Surażska - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Szkolna - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Szpitalna - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Szwarce - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień.

Ś

Śliska - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Średnia - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Świerkowa - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień.

T

Tęczowa - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Topolowa - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Tuwima - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień.

W

Warszawska - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Wąska - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Witkacego - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień;

Witosa - poniedziałki – 5 i 19 styczeń, 2 i 16 luty, 2, 16 i 30 marzec, 13 i 27 kwiecień;

Wodociągowa - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Wodzickiego - poniedziałki – 12 i 26 styczeń, 9 i 23 luty, 9 i 23 marzec, 6 i 20 kwiecień;

Wronia - wtorki – 6 i 20 styczeń, 3 i 17 luty, 3, 17 i 31 marzec, 14 i 28 kwiecień;

Wyczółkowskiego - piątki – 2, 16 i 30 styczeń, 13 i 27 luty, 13 i 27 marzec, 10 i 24 kwiecień;

Wygwizdowo - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Wyspiańskiego - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Kard. Wyszyńskiego - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień.

Z

Zachodnia - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Zdrojowa - czwartki – 1, 15 i 29 styczeń, 12 i 26 luty, 12 i 26 marzec, 9 i 23 kwiecień.

Ż

Żabia - środy – 14 i 28 styczeń, 11 i 25 luty, 11 i 25 marzec, 8 i 22 kwiecień;

Żniwna - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień;

Żurawia - środy – 7 i 21 styczeń, 4 i 18 luty, 4 i 18 marzec, 1, 15 i 29 kwiecień;

Żwirki i Wigury - piątki – 9 i 23 styczeń, 6 i 20 luty, 6 i 20 marzec, 3 i 17 kwiecień;

Żytnia - wtorki – 13 i 27 styczeń, 10 i 24 luty, 10 i 24 marzec, 7 i 21 kwiecień.