Afera o sex

"Kochać czy pożądać?" - takie pytanie będzie punktem wyjścia do debaty organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z okazji zbliżających się Walentynek. O miłości w relacjach damsko-męskich, inicjacji seksualnej i innych kwestiach dotyczących związku kobiety i mężczyzny dyskutować będzie zgromadzona publiczność oraz eksperci.

Spotkanie, będące częścią odbywającego w kilku miastach cyklu "Debaty Walentynkowe", rozpocznie się w najbliższy piątek, 13 lutego, o godz. 19:00, w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Łapach (ul. Sikorskiego 22A).

Zapraszamy serdecznie do udziału wszystkich - nie tylko młodych wiekiem, ale i duchem.


W debacie "Kochać czy pożądać... Afera o sex" wezmą udział:

- Pan dr hab. Mieczysław Guzewicz - autor licznych publikacji i opracowań z zakresu małżeństwa i rodziny, wychowania religijnego dzieci, od prawie 30 lat mąż, ojciec trójki dzieci, prowadzi liczne konferencje i prelekcje dla narzeczonych, małżonków, rodziców,

- Państwo Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie - specjaliści zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemów dzieci i młodzieży, mający dużą praktykę w indywidualnej pracy konsultacyjno-terapeutycznej z młodzieżą i dorosłymi. Towarzyszą małżeństwom w kryzysie, prowadzą liczne konferencje, kursy przedmałżeńskie, autorskie warsztaty dla rodziców,

- Pan Rafał Porzeziński - rzecznik stowarzyszenia Twoja Sprawa, które walczy m.in. z pornografią w przestrzeni publicznej, współautor pierwszej w Polsce produkcji audio dotyczącej programu odnowy duchowej „12 kroków do wolności”.  Pracował m.in. w radiowej Trójce, Radiu Zet, Polsacie, Radiu Puls. Był autorem i prowadzącym programy telewizyjne w Canal+, TV Puls, TVP1, TVP Info. Jeździ po Polsce, gdzie spotyka się z ludźmi, zwłaszcza młodymi, szczerze opowiada o uzależnieniu od hazardu i narkotyków.

 

0513a