Wybiegł Zwycięzca - wrócił Bohater

 Miał przyjechać do Łap około godziny 16 (27.01.) – przyjechał po 18.  Oczekujący kibice żartowali, że gdyby biegł a nie jechał samochodem to by się nie spóźnił. Darek Strychalski, niepełnosprawny Łapianin dopiął swego. Przebiegł 510 km w dziewięć dni z Łap do Poznania, by pomóc 26 letniej, chorej dziewczynie zebrać wystarczającą kwotę pieniężną na niezbędną operację.

Czytaj więcej...

IX Turniej Piłki Halowej

DSC04905 1Stowarzyszenie Sportowo-Edukacyjne „PETRUS” zorganizowało kolejny IX Turniej Piłki Halowej.

Czytaj więcej...

Łapski Superman – pomaga biegiem

asia

Ostatnie dwa etapy charytatywnego "Biegu dla Asi'' Dariusza Strychalskiego to niesłychane przeżycia. To dziesiątki, jeśli nie setki towarzyszących na trasie biegaczy, eskorta policji, olbrzymie zainteresowanie i... wzruszające chwile nawet dla największych twardzieli. To wszystko jest udziałem skromnego chłopaka z Łap. Darek, czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego co zrobiłeś?

Czytaj więcej...

"Bieg dla Asi": Tak blisko a tak daleko

ds11Darek Strychalski, kontynuuje podjęte wyzwanie przy bardzo dużym zainteresowaniu kibiców oraz biegaczy, którzy mu towarzyszą w trasie. Gorąco witany w Warszawie, Skierniewicach, Łodzi i Uniejowie. Jest już tak blisko celu.  Czy organizm wytrzyma tak olbrzymie obciążenia? – tego dowiemy się w najbliższą niedzielę.

Czytaj więcej...

"Bieg dla Asi": W sobotę start w Łapach – poniedziałek już w Warszawie

 MG 3616Darek Strychalski, w dobrej formie, kontynuuje podjęte wyzwanie, by pomóc chorej Poznaniance zebrać brakujące fundusze na konieczną operację. Wystartował 17 stycznia z Łap a dzisiaj (19.01.) dotrze do Warszawy. Na całej trasie jest bardzo gorąco i gościnnie witany.

Czytaj więcej...