Mamy szansę by przy naszym Przedszkolu dzieci miały piękny plac zabaw

Przedszkole nr 1JUŻ MAŁO GŁOSÓW BRAKUJE NAM BY BYĆ W PIERWSZEJ 20 – STCE

Dzięki pomocy mieszkańców miasta Łapy i zaangażowaniu możemy zdobyć pieniądze na rozbudowę naszego placu zabaw.

Zagłosuj na inicjatywę Przedszkola nr 1 w Łapach "Super sprawa gdy zabawa, a plac zabaw to podstawa" na stronie internetowej www.todlamniewazne.pl lub wejdź po bezpośredni link na stronę przedszkola www.przedszkole1lapy.superszkolna.pl – głosuj codziennie do 14 listopada br., każdy głos się liczy!

Czytaj więcej...

Odnawiamy nagrobki i pamiętamy o bohaterach

plminiŁapskie Towarzystwo Regionalne z dumą informuje, że dzięki trzeciej kweście z 2013 r. udało się dokonać kolejnych renowacji zabytkowych nagrobków. Od lat pozostawał w zapomnieniu grób ks. Benedyktyna Placyda Lenkiewicza, który przybył do Łap znajdujących się pod zaborem rosyjskim i spełniał tu swoje kapłańskie powołanie. Odnowiony został żeliwny krzyż oraz cenny kamienny cokół, który wymagał zdecydowanej renowacji.

Czytaj więcej...

Podlaska Kolej na TAK - spotkanie konsultacyjne

0431Stowarzyszenie Sympatyków Kolejnictwa "Kolejowe Podlasie" zaprasza na spotkanie konsultacyjne - Kawiarenkę Obywatelską na temat kolejowego środka transportu.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 22 października, o godz. 17:00.

Czytaj więcej...

Losowanie numerów list kandydatów na radnych

Miejska Komisja Wyborcza w Łapach – wykonująca czynności o charakterze gminnym – informuje, że w dniu 22 października 2014 roku o godz.12:00 w siedzibie   Miejskiej Komisji Wyborczej w Łapach (budynek Urzędu Miejskiego w Łapach – sala konferencyjna) odbędzie się publiczne losowanie numerów list kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Łapach tych komitetów, którym nie zostały przyznane numery przez Państwową Komisję Wyborczą i Komisarza Wyborczego w Białymstoku

Czytaj więcej...

Szkolenie informacyjne "Płatności bezpośrednie 2015-2020"

arimr logoKierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na bezpłatne szkolenie informacyjne "Płatności bezpośrednie 2015-2020". 

Szkolenie odbędzie się 23 października 2014 r. (czwartek), o godz. 10:00, w Wiejskim Domu Kultury w Płonce Kościelnej.

Czytaj więcej...