I sesja Rady Miejskiej w Łapach VII kadencji

27 listopada 2014 r., w sali konferencyjnej Inkubatora Przedsiębiorczości odbyła się I sesja Rady Miejskiej w Łapach. Podczas sesji ślubowania złożyli nowo wybrani radni Rady Miejskiej w Łapach oraz Burmistrz Łap Urszula Jabłońska, obejmując w ten sposób swoje funkcje.

W czasie sesji Rada Miejska wybrała również ze swojego grona Prezydium Rady - Przewodniczącym Rady wybrano Sławomira Jana Maciejewskiego, a Wiceprzewodniczącymi Wojciecha Grodzkiego i Piotra Pułkośnika.

Czytaj więcej...

III Podlaskie Forum Agroturystyczne

III Podlaskie Forum AgroturystycznePodlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich oraz Politechnika Białostocka serdecznie zapraszają na Konferencję pn. „Podlaskie Forum Agroturystyczne”. Głównym celem wydarzenia jest integracja, wymiana doświadczeń oraz dobrych praktyk pomiędzy instytucjami, stowarzyszeniami i kwaterodawcami zaangażowanymi w rozwój turystyki wiejskiej.

Czytaj więcej...

Niepubliczne Gimnazjum w Łapach konkursie "Drugie życie odpadów"

IMG 3310W piątek 21 listopada 2014 roku, w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku odbyła się gala, podczas której poznaliśmy laureatów wojewódzkiego konkursu "Drugie życie odpadów". Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie Niepublicznego Gimnazjum w Łapach.

Czytaj więcej...

Wieczór wspomnień - spotkanie autorskie z Katarzyną Drogą w Bibliotece Publicznej w Łapach

IMG 1043Wspaniała, pełna ciepła i życiowej mądrości saga rodzinna, „Pokolenia. Wiek deszczu, wiek słońca" to książka Katarzyny Drogi, łapianki z pochodzenia, która w zimny jesienny wieczór zgromadziła w bibliotece wielu jej przyjaciół, znajomych i czytelników.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na I sesję Rady Miejskiej w Łapach VII kadencji

herb miniW najbliższy czwartek, 27 listopada, w sali konferencyjnej Inkubatora Przedsiębiorczości w Łapach odbędzie się I sesja Rady Miejskiej w Łapach VII kadencji.

W czasie sesji Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej wręczy zaświadczenia o wyborze na radnych i wyborze Burmistrza Łap, a następnie odbędzie się złożenie ślubowania przez radnych i burmistrz Urszulę Jabłońską.

Rozpoczęcie sesji zaplanowano na godz. 15:30, w budynku przy ul. Sikorskiego 22a.

Czytaj więcej...