„Bezpieczni w Internecie” w SP 2 w Łapach

SP2Stowarzyszenie Edukacyjne „Łapska Dwójka” przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łapach otrzymało dofinansowanie projektu „Bezpieczni w Internecie” w ramach Rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”. Realizacja działań będzie nadzorowana przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Czytaj więcej...

Zawiadomienie o szkoleniu członków obwodowych komisji wyborczych

Na podstawie art. 182 § 9 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) informuję, że w dniu 6 listopada 2014 r. o godz. 800 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łapach, ul. Sikorskiego 24, sala konferencyjna (parter) odbędzie się posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5 Nr 6 Nr 7, Nr 8 do przeprowadzenia wyborów do organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 16 listopada 2014.

Czytaj więcej...

Informacja - dyżury aptek w Łapach w listopadzie

apteki logo ogólneInformacja o dyżurach dobowych aptek w Łapach, w miesiącu listopadzie b. r.

 

 

Czytaj więcej...

Wizyta studyjna w łapskiej Bibliotece

IMG 0882Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy przystąpiła do Program grantowego „Wizyta za jeden uśmiech. Przyjedź, zobacz, działaj” i otrzymała dotację na organizację wizyty studyjnej pt. „W partnerstwie możemy więcej – współdziałając zwiększamy swój potencjał”. Wizyta odbyła się w minioną środę, 29 października.

Czytaj więcej...

Mamy szansę, aby Biblioteka Publiczna w Łapach została wyremontowana !!!

biblioteka logoMamy szansę, aby Biblioteka Publiczna w Łapach została wyremontowana i stała się miejscem bardziej przyjaznym użytkownikom!!!

Prosimy całą społeczność łapską o pełną mobilizację i głosowanie na stronie internetowej  www.pekaespomaga.pl wejdź, odszukaj mapę uczestników i zagłosuj na Łapy – głosuj codziennie do 5 listopada br.

Czytaj więcej...